Дэпутатка Еўрапарламенту Ганна Фатыга заклікала Магерыні адрэагаваць на блакаванне «Хартыі-97»
11- 15.02.2018, 9:31
- 38,324
Былая міністарка замежных спраў Польшчы накіравала спецзапыт Вярхоўнаму прадстаўніку ЕЗ.
Былая міністарка замежных спраў Польшчы накіравала спецзапыт Вярхоўнаму прадстаўніку ЕЗ.
Вялікі дзякуй депутату Европарламента пані Анне Фотыге за дапамогу беларусам у магчымасці атрымліваць свабодную без цензуры інфармацыю, якой і з'яўляецца «Хартии-97».
АдказацьКнехт ***
АдказацьХартыі - быць! А як па другому?!
Хто свету пакажа навіны з дурдому?
Хто высвяціць хібы, злачынствы і здраду?
Хартыі - быць! Па любому раскладу
Лёд тронулся
АдказацьСегодня Польша - единственная страна Европы, которая реально помогает нам в разблокировке сайта "Хартия-97". Большое спасибо Анне Фотыге!
АдказацьЛитва тоже с нами
АдказацьПоляки дружественный народ народу Беларуси.
АдказацьDziękujemy pani minister za pomóc i wsparcie!
АдказацьМеждународная поддержка нужна, что бы белорусы не чувствовали себя брошенными на произвол судьбы!
АдказацьОднако, все дело в стиле работы белорусских чинуш: результат - это выдать желаемое за действительное, все равно за это ничего не будет.
Куда не посмотри, рапортуют - все планы озвученные чинушами "выполнены". Уже официальная статистика не успеваент наяривать и противоречит речам рукамиводителей.
С Хартией, все по под копирку "блокировали". То, что все кому не лень продолжают читать - ответ в стиле Оси Бендера: "Кто скажет, что это девочка ...".
Но еще раз о поддержке. Если страус спрятал голову в песок, это не повод гадить где попало.
Фотыга, Радина, Могерини... Отличная женская сборная , чтобы поставить Луку на место.
АдказацьПани Анно, спасибо за солидарность с беларусами!
Адказаць"В РФ началась блокировка сайта Навального..."
Адказаць--------------------------------------------------------------------
Раней быў заблёкаваны сайт "Хартыя'97"
Гэта сьведчыць толькі а тым, што "решение о блокировке сайта "Хартыя'97" есьць прыняты "в Маскве на Лубянке", а Беларусь (Літва Гістарычная), разглядаецца "керемлядью", як уласная вотчына, а намесьнік ("приказчик") маскоўскі лукашэнка з'яўляецца прадаўцай Беларусі й цалкам ляжыць пад "Керемлем.