Давайте не будемо наївними. ваше чи наше яо нікого б не зупинило. Невже ви вважаєте, що ми самочинно відповіли би на напад конвенційною зброєю ядерним ударом? Тоді, враховуючи інструменти інформаційної війни, саме нас давно назвали би підпалювачами війни, і усі разом настроїлись проти нас. Закрийте ротяку про яо і більше інколи не згадуйте цю антиукраїнську провокаційну маячню. Мене зацікавило у автора думка про "один рік". А що може змінитися через рік?
Ну припустімо рік протримаємось. А далі що? Трамп поміняє свою позицію? У нас з'явиться чудо зброя? Росії стане соромно чи вона розпадеться на шматки. Помре путін?
Если бы у Украины было ЯО, ей было бы всё равно на американские выборы и кто там победил..
АдказацьДавайте не будемо наївними. ваше чи наше яо нікого б не зупинило. Невже ви вважаєте, що ми самочинно відповіли би на напад конвенційною зброєю ядерним ударом? Тоді, враховуючи інструменти інформаційної війни, саме нас давно назвали би підпалювачами війни, і усі разом настроїлись проти нас. Закрийте ротяку про яо і більше інколи не згадуйте цю антиукраїнську провокаційну маячню. Мене зацікавило у автора думка про "один рік". А що може змінитися через рік?
АдказацьМене зацікавило у автора думка про "один рік". А що може змінитися через рік?
Адказаць..............................
Кац*пская экономика не выдержит ещё год
Он реально? Год без поддержки сша? У украины уже сейчас острая нехватка боеприпасов и людей. Какой год? Пол года даже не протянут.
АдказацьНу припустімо рік протримаємось. А далі що? Трамп поміняє свою позицію? У нас з'явиться чудо зброя? Росії стане соромно чи вона розпадеться на шматки. Помре путін?
АдказацьМного балаболов развелось. А США и Англия доказали, что гаранты они никчемные. Никто больше не будет рассчитывать на их гарантии.
Адказаць