Потяг йшов не до Одеси, а до Запоріжжя. За 5 хвилин до прильоту він пройшов в 200 метрах від мого будинку.
Це був третій вибух в Дніпрі під час атаки. Відкриті вікна втрималися на петлях, але їх хитало як гойдалку.
А взагалі було 4 іскандери-м.
Я тайну відкрию, навіть коли ППО працює, балістика іноді прилітає.
Я живу в цьому місті, будинок приблизно між першими 2 вибухами і цим. Крім того у мене купа свідків, які бачили вибухи. Марафони не дивлюся.
Зрадогонів не жалую.
Рашисты ударили по Днепру и Самару: 3 погибших и более 20 пострадавших Повреждена гражданская инфраструктура. В частности, общежитие, гимназия, админздание. "Попал агрессор и по городу Самар. В результате обстрела повреждены 14 школ и детских садов.
"Повреждены также городская больница и поликлиника. Есть значительные разрушения в частном секторе. В Самаре двое погибших. Травмированы трое человек.
Судячи з наслідків і вигляду того повітряного вибуху, що повибивав вікна у поїзді, і не тільки, московіти застосували тактичну ядерну зброю.
Точніше буде відомо після оприлюднення результатів аналізу радіологічної лабораторії, яка робила виміри на місці вибуху.
Не заганяйте. Звичайний вибух балістики. Потужний. Не перший. Вибиті вікна - результат розташування місця прильоту та особливостей ландшафту міста Дніпро.
россия - страна террорист.
Replyорки подлежат уничтожению.
расею вместе с ее тварями уничтожить без базара !
Replyдолбаные ватники. ненавижу тварей!
ReplyПотяг йшов не до Одеси, а до Запоріжжя. За 5 хвилин до прильоту він пройшов в 200 метрах від мого будинку.
ReplyЦе був третій вибух в Дніпрі під час атаки. Відкриті вікна втрималися на петлях, але їх хитало як гойдалку.
А взагалі було 4 іскандери-м.
"А взагалі було 4 іскандери-м"
ReplyІ 8 вибухів. тільки у Дніпрі. Ще були Самар (Новомосковськ) і Миргород.
ППО працювала. Вибухи різні.
ReplyНе працювало. То були "прильоти".
ReplyБільше дивіться марафон...
Я тайну відкрию, навіть коли ППО працює, балістика іноді прилітає.
ReplyЯ живу в цьому місті, будинок приблизно між першими 2 вибухами і цим. Крім того у мене купа свідків, які бачили вибухи. Марафони не дивлюся.
Зрадогонів не жалую.
Рашисты ударили по Днепру и Самару: 3 погибших и более 20 пострадавших Повреждена гражданская инфраструктура. В частности, общежитие, гимназия, админздание. "Попал агрессор и по городу Самар. В результате обстрела повреждены 14 школ и детских садов.
Reply"Повреждены также городская больница и поликлиника. Есть значительные разрушения в частном секторе. В Самаре двое погибших. Травмированы трое человек.
військові злочини без покарання породжують ще більші злочини. А яке покарання чи отвєтка від України?
ReplyСудячи з наслідків і вигляду того повітряного вибуху, що повибивав вікна у поїзді, і не тільки, московіти застосували тактичну ядерну зброю.
ReplyТочніше буде відомо після оприлюднення результатів аналізу радіологічної лабораторії, яка робила виміри на місці вибуху.
Не заганяйте. Звичайний вибух балістики. Потужний. Не перший. Вибиті вікна - результат розташування місця прильоту та особливостей ландшафту міста Дніпро.
ReplyПриходилося бачити такі "звичайні вибухи" на полігонах.
ReplyЯк і балістику іскандерів...
А почему на рашку уже ничего не летит наверное больше недели? Запрет на любую ответку?
ReplyZ Уроды.
ReplyТак ударьте по поезду Курск-Москва или Воронеж-Питер или Белгород-Тула.....В чем проблема???
Reply