Эти твари хотят подорвать здоровье наших героев так, чтобы его невозможно было восстановить.
Ужасно.
Это просто невыносимо. Эти новости тяжело читать.
К кому еще взывать о том, что в камерах медленно убивают невиновных людей???
Да, наши людзи сидят в тюрьме четвёртый год, а у Светланы Т и её офиса, штаба все хо по шооо! #
Надежда на Калиновцев!
Слава Героям Украины,
Её вооружённым силам!
Алга Казахстан!
Жыве Беларусь
Паліну... катуюць не іншапланецяне, а канкрэтныя "чекисты с вертухаями с фамилияи и именами", якія жывуць па канкрэтным адрэсам, штодзень зарабляючы катаваньнямі "деньги на содержание своих жён и детей".
Катуюць - не на месяцы ("не на луне"), а "в тюряге", якая знаходзіцца ў "Беларусі", прычым, па канкрэтнаму адрасу.
Согласно кремлёвским инструкциям аналогично путинские холуи поступили и с Саакашвили.
Навального тоже недавно пытались заразить "естественным путем". К Навльному в маленькую одиночку подселили гниющего воняющего ходячего коллекционера-разносчика всех возможных смертельных инфекций. А после протеста оппозиционера суд продлил Навальному ещё несколько лет тюрьмы.
Крамлёускi гауляйтар,кат беларускага народа, атрымлiвае усебаковую расейскукую дапамогу,каб знiшчыць усё беларускае: мову,культуру,гiсторыю,беларускiх патрыётау,беларускую дзяржаунасьць,гэта вiдавочна.Гауляйтар
за гады свайго "кiравання"i яго стауленнiкi нi разу не загаварылi на беларускай мове,тых хто гэта рабiу i абараняу,шрафавалi,сажалi у турму.Вось усiмi намi паважаная Палiна Панасюк-Шарэнда,мацi дзвух малалетнiх дзяцей атрымлiвае усялякия катаваннi.Ванючы Гнус i яго вырадкi,пануюць за кашт забрацскага стану народа,хаваюць накрадзенныя млн.далярау,перавозячы самалётамi з адных краи
iн,дзе пагражаюць санкцыi, у другiя.
Эти твари хотят подорвать здоровье наших героев так, чтобы его невозможно было восстановить.
ОтветитьУжасно.
Это просто невыносимо. Эти новости тяжело читать.
К кому еще взывать о том, что в камерах медленно убивают невиновных людей???
Да, наши людзи сидят в тюрьме четвёртый год, а у Светланы Т и её офиса, штаба все хо по шооо! #
ОтветитьНадежда на Калиновцев!
Слава Героям Украины,
Её вооружённым силам!
Алга Казахстан!
Жыве Беларусь
ну конечно, вы еще на бэтмена понадейтесь...
Ответитьа кто смиренно ходит на работу, платит налоги, участвует во всей лукашистской движухе? марсиане?
Паліну... катуюць не іншапланецяне, а канкрэтныя "чекисты с вертухаями с фамилияи и именами", якія жывуць па канкрэтным адрэсам, штодзень зарабляючы катаваньнямі "деньги на содержание своих жён и детей".
ОтветитьКатуюць - не на месяцы ("не на луне"), а "в тюряге", якая знаходзіцца ў "Беларусі", прычым, па канкрэтнаму адрасу.
Нелюдзi
ОтветитьСогласно кремлёвским инструкциям аналогично путинские холуи поступили и с Саакашвили.
ОтветитьНавального тоже недавно пытались заразить "естественным путем". К Навльному в маленькую одиночку подселили гниющего воняющего ходячего коллекционера-разносчика всех возможных смертельных инфекций. А после протеста оппозиционера суд продлил Навальному ещё несколько лет тюрьмы.
Крамлёускi гауляйтар,кат беларускага народа, атрымлiвае усебаковую расейскукую дапамогу,каб знiшчыць усё беларускае: мову,культуру,гiсторыю,беларускiх патрыётау,беларускую дзяржаунасьць,гэта вiдавочна.Гауляйтар
Ответитьза гады свайго "кiравання"i яго стауленнiкi нi разу не загаварылi на беларускай мове,тых хто гэта рабiу i абараняу,шрафавалi,сажалi у турму.Вось усiмi намi паважаная Палiна Панасюк-Шарэнда,мацi дзвух малалетнiх дзяцей атрымлiвае усялякия катаваннi.Ванючы Гнус i яго вырадкi,пануюць за кашт забрацскага стану народа,хаваюць накрадзенныя млн.далярау,перавозячы самалётамi з адных краи
iн,дзе пагражаюць санкцыi, у другiя.