Отец Уэйна в своей книге на вопрос "Вы русские?" всегда отвечал: "Нет, белорусы". В книге On Family, Hockey and Healing приводится цитата "White Russians".////.....Умный человек был отцом Уэйна! Правильные вещи говорил.
"Вейн Грецкі народився 26 січня 1961 року, він – старший із п'яти дітей у сім'ї, має братів Глена, Кіта і Брента й сестру Кім. Його дід, Терентій Лаврентійович Грецький, народився на території нинішньої Білорусі – у селі Огдемер, неподалік українсько-білоруського кордону. У пошуках кращої долі на початку ХХ століття він переїхав до Канади, де зустрів бабусю майбутньої зірки хокею Марію, уродженку містечка Підгайці Тернопільської області. Невдовзі в них народився син Волтер – батько Вейна. Рідні майбутнього хокеїста швидко вивчили англійську мову, але вдома завжди говорили українською, і Вейн уже дорослим згадував, як вчила його рідної мови бабуся – нею вона співала онуку колискові. До речі, Вейн Грецкі й сьогодні знає українську та білоруську мови – можливо, не досконало, але в обсязі, достатньому для того, щоб порозумітися ними в разі потреби."
Мария из Тернопольской области... украинка
ОтветитьУ самоназначенного узурпатора тоже мать украинка и отец тоже.
Ответитьэтот урод аг без рода без племени...лукафашик
ОтветитьОтец узурпатора проезжий цыган
ОтветитьА Грецки поддерживает Украину
Дед узупратора русский фашист по фамилии Фенцик, расстрелянный коммунистами. А отцец вор, умерший в тюрьме до войны.
ОтветитьОтец Уэйна в своей книге на вопрос "Вы русские?" всегда отвечал: "Нет, белорусы". В книге On Family, Hockey and Healing приводится цитата "White Russians".////.....Умный человек был отцом Уэйна! Правильные вещи говорил.
ОтветитьИ что полезного, для современников в этой информации?
ОтветитьМы любим примазываться.
ОтветитьЗнай Наших !
ОтветитьНу він ваш і наш. Але не москаль!
Ответить"Вейн Грецкі народився 26 січня 1961 року, він – старший із п'яти дітей у сім'ї, має братів Глена, Кіта і Брента й сестру Кім. Його дід, Терентій Лаврентійович Грецький, народився на території нинішньої Білорусі – у селі Огдемер, неподалік українсько-білоруського кордону. У пошуках кращої долі на початку ХХ століття він переїхав до Канади, де зустрів бабусю майбутньої зірки хокею Марію, уродженку містечка Підгайці Тернопільської області. Невдовзі в них народився син Волтер – батько Вейна. Рідні майбутнього хокеїста швидко вивчили англійську мову, але вдома завжди говорили українською, і Вейн уже дорослим згадував, як вчила його рідної мови бабуся – нею вона співала онуку колискові. До речі, Вейн Грецкі й сьогодні знає українську та білоруську мови – можливо, не досконало, але в обсязі, достатньому для того, щоб порозумітися ними в разі потреби."