скажите, кому писать?
они понимают, что нужно не деньги требовать(которые сдерут с обычных беларусов), а сроки заочно давать ответственным сцыкловикам и объявлять их(и их причастных родственников) в розыск?
в тюрьме потом они отработают те деньги. или о беларусах как не думали при контробанде сигарет, растворителей и нефтепродуктов так и не думает?
Беларускія дэмакратычныя сілы яшчэ ў 1996 годзе заяўлялі пра нелігітымнасьць лукашэнкі. Тым ня менш, у тым ліку Летувіскія ўлады працягвалі палітычныя, дзелавыя, гандлёвыя зносіны з лукашэнкаўскім апаратам. Нават пасьля 2020 года. Тым самым яны пыталіся легалізаваць узурпатара. Дык якія зараз могуць быць прэтэнзіі? Вы ж самі (і ня толькі вы) стварылі ўмовы для ўмацаваньня лукашэнкі Гандлявалі з ворам, а цяпер скардзіцеся. Нелягічна.
Нелігітымны Лукашэнка натварыў спраў, а плаціць будуць беларусы ?
ОтветитьДзіўны нейкі гэты суд.
Сямейка мае дастаткова захопленага, каб заплаціць 50 такіх штрафаў.
ОтветитьСначала репарации шкловскому мерзавцу и чекистской шестерке валету, а затем на кол его и его ябатек-прокуроров-судей и ментов-чекистов!
ОтветитьЭто мизер!
ОтветитьЗа транзит войск рашки через Беларусь в 2022 году и соагрессорство тоже придется платить. Лука сам признал соагорессию .
Ответить200млн для сипатого хитрозачессаного бесноватого выродка лукашенко мало. Оно накрало свыше 12млрд за 32 года своего бездарного преступного правления
Ответитьскажите, кому писать?
Ответитьони понимают, что нужно не деньги требовать(которые сдерут с обычных беларусов), а сроки заочно давать ответственным сцыкловикам и объявлять их(и их причастных родственников) в розыск?
в тюрьме потом они отработают те деньги. или о беларусах как не думали при контробанде сигарет, растворителей и нефтепродуктов так и не думает?
Беларускія дэмакратычныя сілы яшчэ ў 1996 годзе заяўлялі пра нелігітымнасьць лукашэнкі. Тым ня менш, у тым ліку Летувіскія ўлады працягвалі палітычныя, дзелавыя, гандлёвыя зносіны з лукашэнкаўскім апаратам. Нават пасьля 2020 года. Тым самым яны пыталіся легалізаваць узурпатара. Дык якія зараз могуць быць прэтэнзіі? Вы ж самі (і ня толькі вы) стварылі ўмовы для ўмацаваньня лукашэнкі Гандлявалі з ворам, а цяпер скардзіцеся. Нелягічна.
Ответить